Darujte nám 2% zo svojich daní

Každý rok máte v rámci daňového priznania možnosť darovať 2% z vašich daní neziskovej organizácii. Vás to nestojí ani cent a nám to pomôže plniť naše ciele.


Podporte nás finančným príspevkom alebo sponzorským darom


Podporte nás pri nákupe cez internet

Podporte naše OZ Nájdi sa pri nakupovaní v internetových obchodoch. Nám tak môžete pomôcť a vás to nestojí ani cent navyše. Pomocou Dobromatu niekoľko percent z ceny vášho nákupu poputuje na podporu nášho združenia. Dôležité je vedieť, že za nákup nezaplatíte nič navyše. Obchod sám pošle príspevok nášmu združeniu. Vás to stojí len klik cez link nižšie, kde vyberiete aké združenie chcete podporiť (v linku je už prednastavené to naše), nájdete si obchod, v ktorom chcete nákup uskutočniť a nakupujete ďalej ako to už poznáte. Môžete tým prispieť na dobrú vec. 

Ak nakupujete častejšie a chcete si uľahčiť klikanie cez stránku Dobromatu pri každom nákupe, stačí si nainštalovať jeho rozšírenie do prehliadača a ak navštívite internetový obchod, cez ktorý sa dá podporiť naše združenie, rozšírenie vám automaticky ponúkne na túto možnosť. Ak rozšírenie nebudete mať, musíte vždy prejsť na stránku obchodu cez Dobromat.sk. 


Sme i na Benefit Plus

Ak ste zamestnancom firiem, ktoré využívajú zamestnanecké výhody vo forme možnosti nákupu cez benefitplus.sk, môžete prispieť na naše združenie. Nájdete nás v sekcii Nadácie pod názvom OZ Nájdi sa!


Staňte sa našim dobrovoľníkom

Máš talent alebo zručnosť, ktorou by si nám v našich cieľoch vedel pomôcť? Chceš pracovať s ľuďmi so skúsenosťou s duševným ochorením? Daj nám kúsok zo svojho času a schopností a my na oplátku ponúkame skúsenosti z oblasti sociálnej práce, psychológie a celkovo z práce s ľuďmi. Napíš nám.

Ďakujeme!
Vaše Nájdi sa