Ponúkame vám možnosť stretávania sa s cieľom vzájomnej podpory, možnosti zdieľania a získavania informácií podľa vašich aktuálnych potrieb. Chceme pre vás vytvoriť príjemnú atmosféru, kde sa budete cítiť bezpečne.

,,Napríklad“ je momentálne online priestorom. Stretnutia prebiehajú cez aplikáciu Zoom. Nemôžeme sa tak stretnúť fyzicky, no môžeme sa vidieť, počuť a pohodlne diskutovať.

Najbližšie stretnutia

Zatiaľ nemáme naplánované stretnutie. Ponúkame vám však príležitosť pre zdieľanie vášho príbehu a skúseností. O čomkoľvek. Napíšte nám a radi dáme podobu i vášmu príbehu. Napríklad v ,,Napríklad“.

Napíšte nám mail na napriklad@oznajdisa.sk alebo správu na Facebooku.

Komunitný priestor ,,Napríklad“ je špecifický v niekoľkých veciach:

  • Nenájdete tu odborníka, ktorý prednáša a hovorí čo máte robiť. Dávame priestor vašej osobnej skúsenosti a zdieľaniu toho, čo pomáha VÁM.

  • Nenájdete tu moderátora a poslucháčov. Všetci sme na rovnakej úrovni. My, z OZ Nájdi sa nie sme výnimka, sme predovšetkým technická podpora, aby bol tento priestor funkčný. Radi prispejeme vlastnými skúsenosťami či postrehmi, no priestor je predovšetkým VÁŠ.

  • Komunitné stretnutia sú otvorené. Pridať sa môže každý, kto má záujem byť súčasťou.

  • Nemáme podmienky, či pravidlá. Je úplne v poriadku ak niekto nechce diskutovať, alebo chce mať vypnutú kameru. Je to na vašom rozhodnutí. V komunite je dobré sa vidieť, no nikomu nejdeme rozkazovať.

Našim cieľom je vytvoriť bezpečnú atmosféru na zdieľanie skúseností a nápadov. Príďte a tvorte tento priestor s nami. Tešíme sa na vás.

Pozrite si aj našu video pozvánku:

Sledujte nás i na Facebooku, aby vám nič neušlo.