Darujte nám 2% z vašej dane

2% z vašej dane, ktorú odvádzate štátu môžete darovať nám a pomôcť dobrej a zmysluplnej činnosti. V súčasnosti tieto príspevky chceme použiť na rozbehnutie našich služieb, a to najmä komunitného priestoru ,,Napríklad“ a individuálneho poradenstva a plánovania ,,Na ceste“.

V tomto roku, ako novovzniknuté združenie, samostatne 2% prijímať nemôžeme, preto nás môžete podporiť poukázaním dane na OZ Dotyk života, ktoré nám následne váš príspevok odovzdá.

Ako na to?

Stačí urobiť 4 kroky:

  1. Vypísať vaše údaje na predvyplnené vyhlásenie o poukázaní dane. (Nebojte sa, na tlačive je predtlačené OZ Dotyk života- to je správne. Váš príspevok pridelia k nám ak splníte bod 4.)
  2. Zaškrtnúť súhlas zo zaslaním údajov.
  3. Zaslať na daňový úrad.
  4. Poslať kópiu vyplneného vyhlásenia na email info@oznajdisa.sk (Len tak budeme môcť identifikovať, ktorý príspevok je pre naše OZ Nájdi sa.)

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, radi vám pomôžeme. Stačí kliknúť sem a napísať, či zavolať.


Podporte nás pri nákupe cez internet

Podporte naše OZ Nájdi sa pri nakupovaní v internetových obchodoch. Nám tak môžete pomôcť a vás to nestojí ani cent navyše. Pomocou Dobromatu niekoľko percent z ceny vášho nákupu poputuje na podporu nášho združenia. Dôležité je vedieť, že za nákup nezaplatíte nič navyše. Obchod sám pošle príspevok nášmu združeniu. Vás to stojí len klik cez link nižšie, kde vyberiete aké združenie chcete podporiť (v linku je už prednastavené to naše), nájdete si obchod, v ktorom chcete nákup uskutočniť a nakupujete ďalej ako to už poznáte. Môžete tým prispieť na dobrú vec. 

Ak nakupujete častejšie a chcete si uľahčiť klikanie cez stránku Dobromatu pri každom nákupe, stačí si nainštalovať jeho rozšírenie do prehliadača a ak navštívite internetový obchod, cez ktorý sa dá podporiť naše združenie, rozšírenie vám automaticky ponúkne na túto možnosť. Ak rozšírenie nebudete mať, musíte vždy prejsť na stránku obchodu cez Dobromat.sk. 


Podporte nás finančným príspevkom alebo sponzorským darom

FIO Banka

IBAN: SK40 8330 0000 0027 0186 2593


Sme i na Benefit Plus

Ak ste zamestnancom firiem, ktoré využívajú zamestnanecké výhody vo forme možnosti nákupu cez benefitplus.sk, môžete prispieť aj na naše združenie. Nájdete nás pod novinkami alebo v sekcii Nadácie.


Staňte sa našim dobrovoľníkom

Máš talent alebo zručnosť, ktorou by si nám v našich cieľoch vedel pomôcť? Chceš pracovať s ľuďmi so skúsenosťou s duševným ochorením? Daj nám kúsok zo svojho času a schopností a my na oplátku ponúkame skúsenosti z oblasti sociálnej práce, psychológie a celkovo z práce s ľuďmi. Napíš nám.

Ďakujeme!

Vaše Nájdi sa